hejs http://www.hejs.pl/pl/o-naszej-firmie.html http://www.hejs.pl/pl/nasz-salon.html http://www.hejs.pl/pl/kontakt.html http://www.hejs.pl/pl/dojazd.html get flash player
hejs
Gwarancja jakości

Nasze długoletnie doświadczenie w urządzaniu pomieszczeń biurowych jest gwarancją, że otrzymują Państwo kompleksową obsługę i produkt w żądanej jakości.
 

Szybki kontakt
Tel.: 603661871
Fax: 603661818
biuro@hejs.pl

więcej »

HEJS

Firma Hejs-Gdynia Sp. z o.o. powstała w 1997 roku  w wyniku przekształcenia gdyńskiego oddziału Centrali Handlowej "Hejs" z Bydgoszczy - producenta krzeseł biurowych, konferencyjnych, szkolnych, zestawów adutoryjnych i widowiskowych. W momencie powstania salonu ekspozycyjnego w 1998 r w ofercie znalazły się oprócz krzeseł także meble biurowe.

Obecnie jest to kilkanaście systemów meblowych różnych producentów krajowych. Firma wykonuje również nietypowe elementy wyposażenia biur i mieszkań np.: lady recepcyjne, zabudowy wnęk, pomieszczenia socjalne, magazynowe, kuchnie itp. - według życzenia klientów. Meble i krzesła można zobaczyć, wybrać kolorystykę, dobrać wymiary i dokonać aranżacji bezpośrednio w salonie, który znajduje się w Gdyni przy ul. Jana z Kolna 36.

Aktualnie firma dalej zajmuje się kompleksowym wyposażeniem firm, urzędów, banków, szkół innych instytucji oraz osób prywatnych w krzesła i meble. Dodatkowo oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prawie wszystkich modeli krzeseł i foteli obrotowych (nawet tych starszych).

Celem firmy jest zadowolenie i należyta obsługa naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.