hejs http://www.hejs.pl/pl/o-naszej-firmie.html http://www.hejs.pl/pl/nasz-salon.html http://www.hejs.pl/pl/kontakt.html http://www.hejs.pl/pl/dojazd.html get flash player
hejs
Gwarancja jakości

Nasze długoletnie doświadczenie w urządzaniu pomieszczeń biurowych jest gwarancją, że otrzymują Państwo kompleksową obsługę i produkt w żądanej jakości.
 

Szybki kontakt
Tel.: 603661871
Fax: 603661818
biuro@hejs.pl

więcej »
Krzesła obrotowe »

INTRATA ALU
Opis produktu
 
Galeria
 
Kolorystyka
 
Produkty powiązane/elementy zestawu
INTRATA ALU

obserwuj produkt

Aby wysłać zapytanie o ceny należy dodać produkt do obserwowanych. Następnie po prawej stronie pod menu kategorii wyświetli się lista produktów obserwowanych z możliwością wysłania zapytania ofertowego do firmy hejs.
Cena brutto:
obserwuj produkt i wyślij zapytanie ofertowe
Opis:
Opis linii i główne zalety
INTRATA Manager to linia foteli wyposażonych w zaawansowane rozwiązania ergonomiczne, przeznaczonych zarówno do gabinetów menedżerskich jak i biur oraz domów. Tapicerowane dwustronnie oparcie, innowacyjne metalowe podparcie lędźwi w wersji z oparciem z siatki czy nowoczesne ultra-cienkie podłokietniki sprawiają, że elegancja jest istotną cechą linii Intrata Manager. Regulowany zagłówek i podłokietniki, podparcie lędźwi jak również możliwość przesuwania siedziska sprawiają, że fotel jest odpowiednim wyborem dla każdego menedżera nawet podczas długich godzin pracy.
Powrót do: poprzedniej strony »
Powrót do: Krzesła obrotowe »