hejs http://www.hejs.pl/pl/o-naszej-firmie.html http://www.hejs.pl/pl/nasz-salon.html http://www.hejs.pl/pl/kontakt.html http://www.hejs.pl/pl/dojazd.html get flash player
hejs
Gwarancja jakości

Nasze długoletnie doświadczenie w urządzaniu pomieszczeń biurowych jest gwarancją, że otrzymują Państwo kompleksową obsługę i produkt w żądanej jakości.
 

Szybki kontakt
Tel.: 603661871
Fax: 603661818
biuro@hejs.pl

więcej »
Strona główna »

SYSTEM UNI
Opis produktu
 
Galeria
 
Kolorystyka
 
Produkty powiązane/elementy zestawu
SYSTEM UNI

obserwuj produkt

Aby wysłać zapytanie o ceny należy dodać produkt do obserwowanych. Następnie po prawej stronie pod menu kategorii wyświetli się lista produktów obserwowanych z możliwością wysłania zapytania ofertowego do firmy hejs.
Cena brutto:
obserwuj produkt i wyślij zapytanie ofertowe
Opis:

Solidny i sprawdzony system mebli biurowych. Konstrukcje wykonane z płyty 28 mm, biurka występują na nogach z płyty , lub na stelażu metalowym w kolorze aluminium. Blaty o brubości 28 mm oklejone PCV 2 mm. Przepusty na kable na życzenie klienta - wykonujemy w dowolnym miejscu. Szafy i regały posiadają "pełne plecy" wykonane z płyty meblowej 18 mm - w tym samym kolorze co korpus. Zastosowano zamki baskwilowe do szaf i centralne do szuflad. Biurka jak i szafy posiadają stópki pozwalające na regulację poziomu.

Powrót do: poprzedniej strony »
Powrót do: Strona główna »